ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Економічна судова експертиза, як доказ у податкових спорах

Шановні друзі та колеги!

Запрошуємо взяти участь у семінарі-практикумі «Економічна судова експертиза, як доказ у податкових спорах».

Час проведення: вівторок 18 лютого 2020 р. з 10:30 до 14:30
Місце проведення: Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, 4 поверх, конференц-зал.

Останнім часом склалася практика, коли в актах податкових перевірок платників податку на прибуток контролюючі органи, піддаючи сумніву реальність господарських операцій, фактично придбані товари кваліфікують як безоплатно отримані, що має наслідком «донарахування» доходів в бухгалтерському обліку таких платників.

Отже, у платників податків виникають питання вибору стратегії оскарження результатів перевірок і правильної та ефективної побудови доказової бази в спорі з податковим органом.

Під час заходу ви дізнаєтесь про:
• практику застосування контролюючими органами стандартів бухгалтерського обліку під час перевірки повноти декларування податку на прибуток;
• наявні ризики збільшення доходу платника податку на прибуток за результатами перевірок відносин з контрагентами та про шляхи їх мінімізації;
• побудову виграшної позиції в суді та вибір ефективних доказів для її захисту на прикладі реальних судових кейсів;
• особливості підготовки клопотання про призначення судової економічної експертизи.

Теми доповідей:
1. Привітання учасників:
Федоренко Владислав Леонідович – Директор НДЦ судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, д.ю.н., професор, заслужений юрист України, судовий експерт. Костюк Володимир Богданович – Керуючий партнер Юридичної компанії Lex Consulting, адвокат

2. Позиція адміністративних судів щодо необхідності проведення судової економічної експертизи при розгляді податкових спорів, зокрема, щодо донарахування податку на прибуток у зв’язку зі збільшенням платникам податків доходів в бухгалтерському обліку по операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження.
Доповідач: Кузьменко Валерій Анатолійович – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

3. Практика визначення зобов’язань з податку на прибуток з урахуванням останніх тенденцій застосування контролюючими органами П(С)БО 15 «Дохід».
Доповідач: Представник Головного управління ДПС у м. Києві.

4. Судова практика розгляду спорів з контролюючими органами щодо донарахування податку на прибуток у зв’язку з «порушенням» платниками податків П(С)БО 15 «Дохід» і роль судово-економічної експертизи як ефективного доказу для правильного вирішення спорів (огляд практичного кейсу).
Чи мають право контролюючі органи перекваліфіковувати операції в бухгалтерському обліку платників податків?
Доповідач: Володимир Рак – партнер Юридичної компанії Lex Consulting, сертифікований податковий консультант ВГО "СПКУ".

5. Методологія бухгалтерського обліку доходів і витрат в операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження.
Доповідач: Ольга Гонзайк – генеральний директор Аудиторської компанії «Українська Національна Аудиторська Компанія», керівник Центрального округу ВГО “Спілка податкових консультантів України”, голова аудиторського комітету Ради незалежних бухгалтерів і аудиторів.

6. Судово-економічна експертиза: класифікація, вирішувані питання, об’єкти дослідження.
Доповідач: Тимощик Лілія Павлівна – учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, к.е.н., судовий експерт державної спеціалізованої установи.

За результатами семінару-практикуму ви отримаєте: Сертифікат учасника практикуму, презентації доповідачів, а також можливість отримати індивідуальні консультації з актуальних питань вирішення податкових спорів.

Кому буде корисним практикум:
Власникам компаній, фінансовим директорам, головним бухгалтерам, начальникам юридичних підрозділів компаній.

Вартість практикуму 1 500 грн.
Членам Спілки податкових консультантів України та групам від двох учасників надаються знижки – 5%, від трьох учасників і більше.

Реєстрація за посиланням – https://event.lex-consulting.ua/

Детальна інформація

або за телефоном
+ 38067 574-02-46 Тищенко Віра,
+ 38099 246-48-23 Володимир Рак

або поштою
spku@ukr.net
v.rak@lex-consulting.ua

 
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"