ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Дисконтування у податковій практиці

Круглий стіл на тему «Дисконтування у податковій практиці»

06 грудня 2019 року в м. Харкові відбувся анонсований раніше ВГО «СПКУ» Круглий стіл на тему «Дисконтування у податковій практиці» Із вітальними словами до учасників столу звернулися Леонід Іванович Рубаненко - президент ВГО «СПКУ» та Яна Михайлівна Чуб – начальник управління комунікацій ГУ ДПС у Харківській обл.

По суті питань порядку денного першим доповів Іван Чалий – головний редактор журналу «Практика МСФЗ», кандидат економічних наук з доповіддю: «Застосування механізму дисконтування під час оцінювання довгострокових заборгованостей за П(С)БО».

Продовжив розгляд актуальних питань Сергій Рогозін – член Ради Федерації Професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ), голова комітету ФПБАУ з питань фінансів та бюджету з доповіддю : «Застосування методів дисконтування у договорах оренди згідно МСФЗ 16»

Людмила Рубаненко - член Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України, керівник групи експертів ВГО «СПКУ» зацікавила аудиторію своєю доповіддю на тему: «Дисконтування при визнанні, первісній та наступній оцінках забезпечень на ліквідацію основних засобів (свердловин)» .

З матеріалами круглого столу можна ознайомитися за посиланнями.

Доповідь Людмили Рубаненко

Доповідь Сергія Рогозіна

 
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"