ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Методичний семінар-практикум за темою: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах».

Методичний семінар-практикум за темою: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах».

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України спільно з Юридичною компанією «Lex Consulting» та за участі ВГО "Спілка податкових консультантів України", Ukrainian National Audit Company, ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», «Uteka.ua», Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів, 18 лютого 2020 року, провели методичний семінар-практикум за темою: «Економічна судова експертиза як доказ у податкових спорах».

Семінар був змістовний та дійсно практичний, висвітлив найболючіші проблеми, які виникають у спорах із ДПС та стають предметом судових розглядів, а також надав тактику захисту своєї позиції в суді, не залишивши жодного учасника байдужим.

На семінарі було розглянуто питання:

1. Практика визначення зобов'язань з податку на прибуток при перевірках ДПС, зокрема критерії визнання нереальної господарської операції та ознаки фіктивності підприємства. Доповідач: Кравчук Олена Всеволодівна – заступник директора Департаменту податкових перевірок, трансферного ціноутворення та міжнародного оподаткування, начальник управління перевірок у сфері торгівлі та послуг ГУ ДПС у м. Києві.

2. Позиція адміністративних судів щодо необхідності проведення судової економічної експертизи при розгляді податкових спорів, зокрема, щодо донарахування податку на прибуток у зв’язку зі збільшенням платникам податків доходів в бухгалтерському обліку по операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження. Доповідач: Кузьменко Валерій Анатолійович – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

3. Судова практика розгляду спорів з контролюючими органами щодо донарахування податку на прибуток у зв’язку з «порушенням» платниками податків П(С)БО 15 «Дохід» і роль судово-економічної експертизи як ефективного доказу для правильного вирішення спорів (огляд практичного кейсу). Доповідач: Володимир Рак – партнер Юридичної компанії LexConsulting, сертифікований податковий консультант.

4. Методологія бухгалтерського обліку доходів і витрат в операціях з придбання товару щодо якого контролюючі органи мають сумнів стосовно реального (законного) джерела його походження. Доповідач: Ольга Гонзайк – генеральний директор Аудиторської компанії «Українська Національна Аудиторська Компанія», керівник Центрального округу ВГО "Спілка податкових консультантів України", голова аудиторського комітету Ради незалежних бухгалтерів і аудиторів.

5. Судово-економічна експертиза: класифікація, вирішувані питання, об'єкти дослідження. Методи дисконтуваня заборгованності – практичні приклади. Доповідач: Тимощик Лілія Павлівна – учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, к.е.н., судовий експерт державної спеціалізованої установи Учасники семінару-практикуму отримали: практичні поради щодо захисту своєї позиції у податкових спорах із контролюючими органами та у суді; відповіді на гострі питання які виникають під час перевірок повноти і правильності декларування податку на прибуток; можливість отримати індивідуальні консультації з актуальних питань вирішення податкових спорів; презентації доповідачів та сертифікат учасника семінару-практикуму.

 
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"