ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Зміни в податковому законодавстві - 2020, до чого готуватися бізнесу?

Зміни в податковому законодавстві - 2020, до чого готуватися бізнесу?

03 грудня 2019 року в м. Києві відбувся анонсований раніше ВГО «СПКУ» Семінар на тему: «Зміни в податковому законодавстві - 2020, до чого готуватися бізнесу? Що треба знати податковим консультантам?»

Із вітальними словами до учасників семінару звернулися: Ірина Тертишник – голова Кваліфікаційної комісії, викладач, сертифікований член ВГО «СПКУ» та Ольга Гонзайк – керівник Центрального округу ВГО «СПКУ», сертифікований податковий консультант (СПКУ).

У семінарі взяли участь провідні фахівці Спілки та представники ГУ ДПСУ в м. Києві. Першими виступили Єрема Ярослав Петрович – заступник начальника відділу організації проведення фактичних перевірок управління контролю за розрахунковими операціями Департаменту податкових перевірок трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування та Гаврилішин Костянтин Анатолійович – головний державний ревізор-інспектор відділу організації проведення фактичних перевірок управління контролю за розрахунковими операціями Департаменту аудиту ГУ ДФС у м. Києві з темою: «Основні зміни в податковому законодавстві в 2020 році, до чого необхідно готуватися бізнесу вже зараз».

Зацікавила аудиторію Губіна Ірина Анатоліївна - редактор журналу «БухгалтеріяUA», незалежний консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, сертифікований фахівець DipIFR, АССА, САР з доповідями на теми:

1. РРО: аналіз прийнятих змін. До чого готуватися підприємцям на єдиному податку. Специфіка застосування програмних РРО.

2. Єдиний податок: Продаж товарів, робіт, послуг через Інтернет тільки через РРО. Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування або відмови від неї.

Учасники курсів заслухали доповіді фахівців в різних областях економічної науки, а саме:

Ірину Тертишник - голову Кваліфікаційної комісії ВГО «СПКУ», з доповіддю на теми : «Податок на прибуток», «Правила ТЦУ. Аналіз проекту Закону № 1210 від 30.08.2019 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»

Володимира Рака – партнера Юридичної компанії Lex Consulting з доповіддю на тему: «Повернення принципу ділової мети (розумної економічної причини)!».

Василя Андрусяка - радника Адвокатського об'єднання «MORIS GROUP» з доповіддю на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб Огляд актуальних консультацій та роз'яснень ДПС з оподаткування доходів фізичних осіб.»

Ольгу Гонзайк - керівника Центрального округу ВГО «СПКУ», з доповіддю на тему: «Впровадження кроків BEPS . Нові заходи боротьби з міжнародними схемами розмивання податкової бази. Багатостороння конвенція MLI. Контрольовані іноземні компанії та нові підходи до оподаткування і розкриття інформації».

 
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"