ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Голова кваліфікаційної комісії СПКУ

Тертишник Ірина Сергіївна

• сертифікований Консультант з податків та зборів СПКУ
• сертифікований Викладач курсів з підготовки членів СПКУ до кваліфікаційного іспиту на отримання сертифікату «Консультант з податків та зборів» та курсів підвищення кваліфікації СПКУ
• Найкращий податковий консультант Grant Thornton 2015 р., 2014 р.
• Тренінг «Бізнес тренерів» IPS 2015р.
• Магістр спеціальності «Податковий менеджмент», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, 2004 р/
• Бакалавр спеціальності «Фінанси», Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, 2003 р.

Професійна діяльність:

Ірина Тертишник має більше 15 років досвіду роботи в галузі податкового та фінансового консалтингу, в т.ч. досвід роботи в органах податкові служби України та керівником напрямку податкового консалтингу в національній аудиторській компанії.

Спеціалізується на питаннях трансфертного ціноутворення, оподаткування операцій зовнішньо-економічної діяльності, менеджменту та реалізації проектів податкового спрямування, навчання та підвищення кваліфікації бухгалтерів, юристів та консультантів з податків та зборів у сфері оподаткування.

Ірина брала участь у складі команд та вела проекти з питання податкового та фінансового консалтингу підприємств в таких галузях як: нафтогазова, фармацевтична, транспортна, аграрний сектор, в т.ч. переробні підприємства, торгівля (експорт, імпорт), державні та бюджетні підприємства, готельний бізнес.

Ірина Тертишник відповідає за підготовку та оновлення програмами підготовки програми сертифікації Спілки податкових консультантів України, проведення кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката «Консультант з податків та зборів», організацію та проведення курсів підвищення кваліфікації СПКУ.

© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"